Aktualności

Centrum Medyczne Bożena Krochmal pragnie złożyć podziękowanie Panu Mateuszowi Delimata oraz Dyrekcji Zespołu Szkół w Zręcinie za przekazanie maseczek ochronnych w celu wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego Naszych pacjentów w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Przekazana pomoc jest bez wątpienia wyrazem bezinteresownej chęci niesienia pomocy w tak trudnym czasie.

Dziękujemy za wsparcie i życzymy wszelkiej pomyślności oraz doświadczania na co dzień dobra płynącego od drugiego człowieka.

Z wyrazami szacunku
lek. Bożena Krochmal i Pracownicy.
Wiary, co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości od Bożej Dzieciny...

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym nowym roku życzy

lek. Bożena Krochmal i Pracownicy
"Nie ma szczęścia, nie ma przyszłości
człowieka i narodu bez miłości"

Św. Jan Paweł II

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia,
pełnych wewnętrznego spokoju i miłości
oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2019 roku dla Pacjentów

życzy
lek. Bożena Krochmal i Pracownicy
Rozpoczynamy nowy sezon profilaktyki grypy- szczepienia przeciw grypie (niefinansowane przez NFZ- pełnopłatne dla Pacjenta). Informacje dostępne w rejestracji Centrum Medycznego lub pod numerem telefon 13 041 95, 512 039 961.

Zapytaj swojego lekarza o dostępność szczepionki .

Nie zwlekaj - zaszczep się i uzyskaj najszerszą możliwą ochronę przed grypą!
Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Przed Państwem szansa bezpłatnego zaszczepienia dzieci przeciw pneumokokom - jednych z najbardziej groźnych bakterii wywołujących ciężkie choroby i często pozostawiające powikłania na całe życie.

Taką możliwość oferuje Państwu Ministerstwo Zdrowia. Można zaszczepić dzieci do 5 roku życia, które nie otrzymały szczepionki przeciw pneumokokom. Wystarczy tylko zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej możliwości , bo przecież: "Pneumokoków nie lubimy, więc nasze dzieci zaszczepimy"

Zapraszamy
Dziś obchodzimy Światowy Dzień Chorego

Serdeczne pozdrowienia, życzenia rychłego powrotu do zdrowia i słowa wsparcia dla wszystkich chorych pacjentów oraz ich opiekunów.

Personel Centrum Medycznego Bożena Krochmal